Więcej o nas

Świat Zatyczek - najlepsza oferta tylko u nas

Komplementarna oferta

Szeroki wybór zatyczek do każdej czynności.

Zaufanie i doświadczenie

Posiadamy tylko oryginalne produkty pochodzące od sprawdzonych i solidnych producentów.

Szybka wysyłka

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12 wysyłamy tego samego dnia.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień już od 50 zł

Jesteśmy ECO

Zgodnie z zasadą Zero Waste dbamy o nasze środowisko, dlatego dajemy opakowaniom tzw. „drugie życie".

O nas

Jesteśmy dużym sprzedawcą akcesoriów ochrony osobistej. W naszej ofercie znajdują się tylko oryginalne produkty najbardziej znanych, światowych producentów. Znajdziesz u nas stopery do wielu czynności zarówno do ochrony słuchu podczas pracy lub koncertów, pływania jak i pozwalające na spokojny sen czy spokojne podróżowanie. Jeśli chcesz mieć pewność oryginalnych produktów, dokonaj zakupu u sprawdzonego sprzedawcy.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 (i opłacone) wysyłamy tego samego dnia.

Kontakt z biurem obsługi klienta możliwy w godzinach 8 – 16 pod adresem mailowym: biuro@3kamido.eu lub pod numerem telefonu: +48 506 227 020

Konto do wpłat w PLN:

3Kamido Katarzyna Szklanko-Pawlic
ul. Kaliska 54
62-700 Turek

ING Bank
43 1050 1735 1000 0092 3107 3785

Nota prawna – zakaz kopiowania zdjęć i grafik
Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.swiatzatyczek.pl i www.zatyczki.online bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.
Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych.
Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.swiatzatyczek.pl oraz www.zatyczki.online na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.

Zainteresowała Cię nasza oferta?