Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Zatyczki do uszu motocyklowe zapewniają idealny stopień ochrony słuchu

Proponujemy zatyczki do uszu na motocykl wykonane przy użyciu innowacyjnych technologii, które pomagają skutecznie chronić słuch przed dużym natężeniem dźwięków. Mogą z nich korzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Zatyczki do uszu dla motocyklistów są wykonywane z elastycznych, miękkich tworzyw, mają unikalny kształt. Dzięki temu można wygodnie je nosić nawet pod kaskiem, nie powodują dodatkowego dyskomfortu. Idealnie dopasowują się do potrzeb użytkownika.

W zatyczkach od renomowanych producentów dostatecznie dobrze słyszysz dźwięki z otoczenia takie, jak klaksony, nadjeżdżające samochody, inne sygnały ostrzegawcze, a jednocześnie chronisz słuch przed zbyt dużym natężeniem dźwięków.

Zatyczki do uszu na motocykl zadbają o Twoje zdrowe

Nawet jeżeli nie odczuwasz dużego dyskomfortu w związku z hałasami ulicznymi, zawczasu zadbaj o swój słuch. Zbyt długie wystawianie go na intensywne działanie mocnych dźwięków może mieć negatywne konsekwencje w przyszłości. Nawet jeżeli na razie nie masz problemów ze słuchem, z czasem się ona pojawią, gdy regularnie jeździsz na motorze.

Zatyczki do uszu dla motocyklistów są bardzo wygodne w użytkowaniu, należy jedynie dbać o ich czystość, a bez żadnych problemów wykorzystasz je w trakcie każdej przejażdżki.

Unikalne materiały, z jakich zostały wykonane stopery motocyklowe sprawiają, że bez żadnych problemów skorzystasz z nich przez długi czas. Inwestycja w produkty znajdujące się w naszej ofercie jest zdecydowanie opłacalna. Miękki materiał dopasowuje się do kanału słuchowego, a Ty jedziesz na motorze bezpiecznie.

Jazda na motorze sprawia ogromną frajdę, ale czasem może być kłopotliwa ze względu na duże natężenie dźwięku. Już przy prędkości 120 km na godzinę głośność wiatru wynosi aż 98 dB. Znacząco obniża to frajdę z przemierzania trasy na motorze. Możesz jednak temu zaradzić kupując wysokiej jakości stopery motocyklowe. Skupisz się na trasie i podziwianiu krajobrazów, a Twój słuch będzie właściwie chroniony.