Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wielofunkcyjne stopery do uszu dla dzieci

Modele, które znajdziesz w naszej ofercie filtrują szkodliwe dźwięki, ograniczają ryzyko uszkodzenia słuchu u najmłodszych, a także nie powodują ich rozdrażnienia. Idealnie dopasowują się do kanału słuchowego, nie powodują dyskomfortu, a to wszystko dzięki przemyślanej i przetestowanej konstrukcji.

Zatyczki do uszu dla dzieci znakomicie sprawdzą się w trakcie imprez i festiwali, na które chcesz zabrać dziecko, a jednocześnie chronią jego słuch przed dużym natężeniem dźwięków. Możesz stosować je również w kinie, a także we wszystkich innych sytuacjach, aby zabezpieczyć dziecko przed nadmiernym hałasem.

Zatyczki do uszu dla dzieci skutecznie redukują ciśnienie w trakcie startu, jak i lądowania samolotu. Możesz w ten sposób zapobiec trwałemu uszkodzeniu słuchu i zadbać o komfort dziecka w trakcie podróży.

Na basenie i w trakcie kąpieli zatyczki do uszu dla dzieci zabezpieczą przed przedostaniem się do kanału słuchowego wody, a jednocześnie przed rozwojem infekcji. Są także bardzo pomocne, jeżeli Twoje dziecko ma ADHD lub problemy z koncentracją i chcesz mu zapewnić dobre warunki do nauki bez rozpraszania.

Zatyczki do uszu dla dzieci zapewnią większy komfort

Stopery do uszu dla dzieci zapewniają optymalne tłumienie hałasu, pozwalają dziecku słyszeć dźwięki z otoczenia, ale w stopniu niezagrażającym jego słuchowi. Dziecko nie czuje się odizolowane, może śledzić rozmowy, słyszy co do niego mówisz, a jednocześnie jego słuch jest całkowicie bezpieczny.

W naszej ofercie znajdziesz zatyczki specjalnie zaprojektowane dla dzieci, idealnie sprawdzające się w trakcie imprez masowych, jak i podróży gdy chcesz maksymalnie ochronić słuch pociechy. Zatyczki do uszu dla dzieci wykorzystasz także w trakcie kąpieli, podczas pływania w basenie. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, są maksymalnie bezpieczne.