Brak w magazynie

Zatyczki do uszu Haspro Mold 6P modelowane transparentne

17.99 

Zatyczki do uszu HASPRO MOLD 6P to w pełni formowalne zatyczki do uszu wielokrotnego użytku. Bezpieczne i wygodne, wykonane są z wysokiej jakości silikonu, który jest hipoalergiczny i miękki w dotyku.

Brak w magazynie

Opis

Zatyczki do uszu Haspro Mold 6P modelowane transparentne

Nota prawna – zakaz kopiowania zdjęć i grafik

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.swiatzatyczek.pl oraz www.zatyczki.online są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest 3KAMIDO® Katarzyna Szklanko-Pawlic z siedzibą w Turku przy ul. Kaliskiej 54.
Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.swiatzatyczek.pl i www.zatyczki.online bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.
Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych.
Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.swiatzatyczek.pl oraz www.zatyczki.online na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.

Informacje dodatkowe

Waga 0.1 kg
Stopień tłumienia / Levels of attenuation

27 dB