Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

uvex – zatyczki do uszu w wersji jednorazowej i wielorazowej

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ochrony uszu, wybierz produkty marki uvex. Stopery do uszu cieszą się popularnością wśród klientów, którzy oczekują najwyższej jakości. Niemiecka marka dostarcza produkty, z których skorzystasz w każdej sytuacji, aby zapewnić maksymalną ochronę dla uszu.

Oferta obejmuje jednorazowe, jak i wielorazowe zatyczki do uszu, z pałąkami lub bez. Masz zapewnioną przede wszystkim maksymalną izolację od otoczenia, a także wysoki komfort użytkowania.

Dlaczego jeszcze warto wybrać produkty marki uvex? Stopery do uszu chronią kanały słuchowe przed gromadzeniem się wewnątrz nich zanieczyszczeń. W środowisku pracy w zakładach przemysłowych jest to niezwykle istotne, ponieważ zapewnia dodatkową ochronę dla pracowników.

Co oferuje marka uvex? Zatyczki do uszu jednorazowe, jak i wielorazowe. Chronią uszy przed dużym natężeniem dźwięków, a także zanieczyszczeniami z zewnątrz, szczególnie występującymi w mocno zanieczyszczonym środowisku. Wraz z nimi maksymalnie chronisz swoje uszy.